Święty Pandemny, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 20 cm
sygnowany l. d. róg: 'Baranowski 59:21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Demonstracja, 2021 r.
akwarela, rysunek tuszem, 70 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'K. Bobrowski | 2021 | Demonstracja'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Łagodność puchu, z cyklu "Zauroczona Dmuchawcami", 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: 'Mariola Świgulska 2021'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Martwa natura 2, 2020 r.
olej na płótnie, 70 x 53 cm
sygnowany p. d. róg: 'Malak 2020'
'Waldemar Malak 2020'
cena wywoławcza: |
900 zł
Stocznia gdańska, 2021 r.
olej na płótnie, 38 x 46 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
30/2021, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg:
'MIZO | Mdomańska | 2021'
'30/2021 MDomańska'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Bez tytułu 1, 2019 r.
olej na płótnie, 140 x 100 cm
'Szewczyk | N.2/9'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Baletnica, z cyklu Samotność, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 81 cm
sygnowany l.d. róg: 'S. Wróblewska'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Windsurferzy, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'Kieruj'
'Piotr Kieruj | "Windsurferzy" |
2021'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Czym on jeździ?, 2022 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany monogramem w lewym dolnym rogu oraz na odwrocie
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza: |
1700 zł
Force of Nature, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 70 x 50 cm
'MAŁGORZATA PABIS'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Łąka nad zatoką, 2022 r.
olej, akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Kaja Wiśniewska'
'Kaja Wiśniewska 2022'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Lost in The Jungle, z cyklu 'Life of The Giraffe, 2021 r.
olej/akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Jola K'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Selected III-2, 2021 r.
akryl, olej wodo-rozpuszczalny i farba
drukarska na płótnie, 70 x 50 cm
cena wywoławcza: |
900 zł
malarstwo szkliwem na płycie biskwitowej, 25 x 40 cm
'Anna Baranowska 2021 r.'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Leda uwiedziona przez Zeusa, 2021 r.
rzeźba z drewna lipowego, woskowana,
osadzona na podstawie stalowej, malowanej, demontowalna
153 x 60 x 70 cm, 12 kg
sygnowana monogramem GP na rzeźbie
cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza: |
2800 zł
W poszukiwaniu równowagi, 2022 r.
odlew aluminiowy, złocone galwaniczne,
podstawa granitowa, 50 x 17 x 7 cm
sygnowane na tyle podstawy:
'Dętkoś A. 022'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Hrum, model Dots-Raster, 2019 r.
ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 11 x 8 x 17 cm
logo autorki i studia od spodu, opis numeryczny
cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza: |
500 zł
Orzeł z serii Safari , 2021 r.
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 20 x 13 x 12 cm
sygn. i numerowany na spodzie
cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza: |
600 zł
Antena, 2007 r.
brąz patynowany, podstawa kamienna, 44 x 19 x 19 cm
sygnowana na spodzie podstawy
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł