Logo Galeria NEXT

O Galerii

 

Galeria Sztuki NEXT i Dom Aukcyjny NEXT- AUKCJE SZTUKI

Działa od 1 marca 2014 r.

Galeria Sztuki NEXT ma swoją siedzibę w nowoczesnym budynku przy ulicy Poznańskiej 31 w Bydgoszczy, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w miejscu historycznej Bramy Poznańskiej.

Jest to następny, zupełnie nowy element działalności pary bydgoskich architektów Sławomiry Malingowskiej i Andrzeja Malingowskiego, stanowiący kolejny krok w poszerzaniu działalności twórczej.

Profil funkcjonowania galerii sztuki i Domu Aukcyjnego - NEXT opiera się na eksponowaniu, promocji i sprzedaży dzieł sztuki współczesnych artystów polskich. Założeniem głównym jest prowadzenie działalności wystawienniczej i regularny udział w obrocie dziełami sztuki nowoczesnej. W ostatnich latach rynek dzieł sztuki na świecie jest najlepiej rozwijającą się branżą inwestycyjną dlatego też zachęcamy i pomagamy w nabyciu odpowiednich obiektów.

Zaprezentowano tutaj wystawy takich znanych polskich artystów jak: Magdalena Kwapisz Grabowska, Tomasz Kołodziejczyk, Marzena Ślusarczyk, Jacek Malinowski, Bartosz Frączek, Bartosz Michał Hoppe - Sadowski, Filip Górnicki, Bartosz Stępiński, Tomasz Wojtysek, Sonia Wojtysek, Grupa Abrakadabra (w składzie: Rafał Knop, prof. Ernest Zawada, Jacek Malinowski, Joanna Sułek - Malinowska Marek Ejsmond - Ślusarczyk), Danuta Nawrocka, Małgorzata Stępniak, Henryk Laskowski, Magdalena Laskowska, prof. Ernest Zawada, Anna Zalewska, Łukasz Lucjan Jankiewicz, Stanisław Tomalak, Andrzej Wroński, Tomasz Kuran oraz Profesorska wystawa designu w ramach 2 Festiwalu Synteza Sztuk.

Regularnie organizowane są aukcje takie jak: Aukcja Młodej Sztuki, Aukcja Abstrakcji, Aukcja City Lihgts – street art i współcześni, Aukcja Sztuki Nowoczesnej – Art Invest i Aukcje: Zimowa, Wiosenna oraz Wakacyjna.

W naszej siedzibie na stałe dwa razy do roku odbywa się prestiżowa konferencja pod nazwą „NEXT to Design” dedykowana dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz z towarzyszącym wykładem Gościa Specjalnego – znanej osoby ze świata designu.

W galerii odbyła się też wystawa prac dyplomowych pierwszych absolwentów kierunku Architektura z Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy. Impreza w ramach „Tygodnia z Architekturą 2014”, organizowanego przez Stowarzyszenie Architektów Polskich i między innymi Studio Architektoniczne Futura.

1.    2    3       

 

Oferta Wynajmu

Proponujemy Państwu wynajem okazjonalny wnętrz naszej przestrzeni artystycznej na różnego rodzaju spotkania, szkolenia, wykłady i konferencje oraz pokazy i prezentacje. Oferujemy klimatyzowaną salę o powierzchni 110m2 z możliwością wykorzystania w układzie konferencyjnym (przy stołach – max. 45 osób) lub kongresowym (rzędy krzeseł – max. 70 osób). W galerii znajdują się 3 ściany mobilne, które pozwalają na dowolny sposób aranżacji wnętrza. Korzystamy z cateringu, który zapewnia: ciepłe, zimne napoje, przekąski i lunche.

W naszej siedzibie na stałe dwa razy do roku odbywa się prestiżowa konferencja pod nazwą „NEXT to Design” dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz.

W NEXT odbyła się wystawa prac dyplomowych pierwszych absolwentów kierunku Architektura z Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy. Impreza w ramach „Tygodnia z Architekturą 2014”, organizowanego przez Stowarzyszenie Architektów Polskich i między innymi Studio Architektoniczne FUTURA.

KONTAKT:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     tel. 509 351 515

4    5   6

 

Plan galerii

Plan Galerii

Newsletter ikona   Bądź na bieżąco z wydarzeniami