O galerii
Logo Galeria NEXT

O Galerii

 

ZAREJESTRUJ SIĘ   |    ZALOGUJ

Galeria Sztuki NEXT i Dom Aukcyjny NEXT- AUKCJE SZTUKI

Działa od 1 marca 2014r.

Galeria ma swoją siedzibę w nowoczesnym budynku przy ulicy Poznańskiej 31 w Bydgoszczy, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w miejscu historycznej Bramy Poznańskiej.

Jest to następny, zupełnie nowy element działalności pary bydgoskich architektów Sławomiry Malingowskiej i Andrzeja Malingowskiego, stanowiący kolejny krok w poszerzaniu działalności twórczej.

Profil funkcjonowania galerii i domu aukcyjnego opiera się na eksponowaniu, promocji i sprzedaży dzieł sztuki współczesnych artystów polskich. Założeniem głównym jest prowadzenie działalności wystawienniczej i regularny udział w obrocie dziełami sztuki nowoczesnej. W ostatnich latach rynek dzieł sztuki na świecie jest najlepiej rozwijającą się branżą inwestycyjną dlatego też zachęcamy i pomagamy w nabyciu odpowiednich obiektów.

Regularnie organizowane są aukcje takie jak: Aukcja Młodej Sztuki, Aukcja Abstrakcji, Aukcja City Lihgts – street art i współcześni, Aukcja Sztuki Nowoczesnej – Art Invest i Aukcje Zimowa oraz Wakacyjna.

1.    2    3       

 

Oferta Wynajmu

Proponujemy Państwu wynajem okazjonalny wnętrz naszej przestrzeni artystycznej na różnego rodzaju spotkania, szkolenia, wykłady i konferencje oraz pokazy i prezentacje. Oferujemy klimatyzowaną salę o powierzchni 110m2 z możliwością wykorzystania w układzie konferencyjnym (przy stołach – max. 45 osób) lub kongresowym (rzędy krzeseł – max. 70 osób). W galerii znajdują się 3 ściany mobilne, które pozwalają na dowolny sposób aranżacji wnętrza. Korzystamy z cateringu, który zapewnia: ciepłe, zimne napoje, przekąski i lunche.

W naszej siedzibie na stałe dwa razy do roku odbywa się prestiżowa konferencja pod nazwą „NEXT to Design” dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz.

W NEXT odbyła się wystawa prac dyplomowych pierwszych absolwentów kierunku Architektura z Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy. Impreza w ramach „Tygodnia z Architekturą 2014”, organizowanego przez Stowarzyszenie Architektów Polskich i między innymi Studio Architektoniczne FUTURA.

KONTAKT:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     tel. 509 351 515

4    5   6

 

Newsletter ikona   Bądź na bieżąco z wydarzeniami