2sun, 2022 r.
akryl i spray na płótnie,120 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'I'm Only Outside | Mikołaj Rejs | 2022 | monogram'
cena wywoławcza: |
1300 zł
Unable to Compute, 2020 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm
'Unable to Compute | Kamil Jaczński | 2020'
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Odlot Nocny 3, 2022 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
cena sprzedaży: 4200 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Nike, 2021 r.
akryl/olej; płótno naklejone na płytę,
130 x 100 cm, werniks błyszczący
sygnowany p. d. róg: 'Adam Nowacki '21 |
A Daydream | 1220/22/21'
'A. Nowacki'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Work, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
'Piskozub 2022'
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Adasiu, zjedz jabłuszko, jeśli chcesz usiąść na kocyku, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
"Adasiu, zjedz jabłuszko, jeśli chcesz usiąść na kocyku" |
T. KURAN 2021 | Stary Testament Księga Rodzaju | Rozdz. 3, 1-7'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Touch of Your Shadow, 2021 r.
akryl na płótnie, 91 x 91 cm
sygnowany l. d. róg: 'monogram'
' "Touch of Your Shadow" |
Zanna Brzyzek 02/2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Układanka, 2021 r.
collage, płyta pilśniowa, tektura,
płótno, papier, akryl, pastel, ołówek, 40 x 40 cm
praca oprawiona w szkło i ramę
'Beata Jarmuż-Socha | "Układanka" IV 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Portret nr 6, 2021 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Smocza opowieść, cykl ''Nie tak odległe..'', 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg 'RÓŻYC | DFR | 2021'
' "Smocza opowieść" | cykl ''Nie tak odległe..'' |
Dariusz Franciszek Różyc 2021'
cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza: |
1400 zł
Dryfujemy po bezpiecznych wodach, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Mariusz Brzyzek | monogram |
"Dryfujemy po bezpiecznych wodach" |
Kraków 2021 r.'
cena sprzedaży: 5000 zł
cena wywoławcza: |
2000 zł
W czarnej pościeli śnią się czarne koty, 2022 r.
olej na płótnie 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'monogram | Marcin Wilk | 2022 |
"W czarnej pościeli śnią się czarne koty" '
cena wywoławcza: |
1300 zł
Człowieczy los, 2017 r.
olej na płótnie, 30 x 30 cm
'Ziemowit Fincek | "Człowieczy los" | 2017'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Green, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. g. róg: 'Horhol 21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Pejzaż wiślany XXXII, 2021 r.
olej na płótnie, 33 x 46 cm
sygnowany l. d. róg: 'J. K. Hudzik '21'
cena sprzedaży: 600 zł
cena wywoławcza: |
600 zł
Portret niebieski, 2021 r.
akryl na papierze, 40 x 30 cm
oprawiony 52 x 42 cm
sygnowany p. d. róg: 'e.lochman'
cena wywoławcza: |
800 zł
Art-u, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Leszczyńska | 2021 | "art-u"'
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
1600 zł
Słoneczny dzień, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 61 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Pejzaż II, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
At The Bottom of Frozen Mars, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
monogram
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł