Akt I, 2021 r.
wydruk czarno-biały na papierze
40 x 50 cm, rama 50 x 70 cm z passe-partout
sygnowany na odwrocie zdjęcia
cena wywoławcza: |
1000 zł
Akt błękitny, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 40 x 30 cm z passepartout
oprawiony 41,5 x 31,5 cm
sygnowany l. d. róg: 'MARCZUK 2021'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Akt błękitny 2021 | technika mieszana na płótnie | 40 x 30'
cena wywoławcza: |
1000 zł
No Signal. Muted, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
cena wywoławcza: |
1000 zł
Zachodni port bytów, 2021 r.
akryl na płótnie, 63 x 92 cm
92/63 cm | 10/2021r | Zachodni port bytów | Robert Ratajczyk'
cena wywoławcza: |
800 zł
Do linii granicy, 2021 r.
akryl na płótnie, szagmetal, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Alegoria czasu XVI, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
'Łukasz Gil 2021 | Alegoria czasu
cena wywoławcza: |
1000 zł
The Memory Of Something, 2020 r.
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
Michalina Czurakowska | 2020 |
The Memory Of Something'
cena wywoławcza: |
1300 zł
Zamieszkały klif, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 21’
cena sprzedaży: 4000 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Pocałunek III, 2018 r.
olej i techniki cyfrowe na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p.d. róg: 'P.Gola'
'P.Gola | 2018 | "Pocałunek III" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Jestem jak senne lilie, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: 'E.BOUKOURBANE'
'Elżbieta BOUKOURBANE |
"Jestem jak senne lilie" | 2021.'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Pani słońce, 2021 r.
akryl i technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg:'Magdalena Bronakowska 2021'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Gaia, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
"Gaia" | Mariusz Drabarek | Wrocław 11.07.2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Siostry VII, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: 'A.Brzezińska'
'Z cyklu "Siostry" | Agnieszka Brzezińska 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kolacja, 2022 r.
akryl na płycie malarskiej, 50 x 40 cm
oprawiony 52 x 42 cm
sygnowany p. d. róg: 'AnKo'
cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza: |
600 zł
LEVEL 8, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 80 cm
K.K. Malewicz 2021 | "LEVEL 8" | Malevicz Częstochowa 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Planeta Dusz, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p.d.róg: 'Alicja Szczukowska
2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Ach_020, 2021 r.
akryl na płycie pilśniowej hdf, 100 x 70 cm
oprawiony 107,5 x 77,5 cm
'ACH 020 | 02.10.2021 r. | Łukasz Milak-Kalinowski | f. akrylowe'
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Przesłanie, 2021 r.
werniksowany
sygnowany p. d. róg: monogram
'Dominika Radomska | "Przesłanie" | 2021 r. | monogram'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Wielki sen, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | WIELKI SEN | 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł