Act XVI from Goldleafs series, 2021 r.
węgiel i szlagmetal na papierze,
oprawiona - złoto/czarna drewniana rama - 42 x 52 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Wiejska zima, 2005 r.
olej na tekturze, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Anna Piotrowiak'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Za trawami 1, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kolibry, 2020 r.
akryl na płótnie, tryptyk 3x 20 x 30 cm
cena wywoławcza: |
800 zł
Ulica w miasteczku K., 2019 r.
olej na płótnie, 22 x 33 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Weronika Raczyńska |
"Ulica w miasteczku K." | olej/płótno |
24 x 33 cm'
cena wywoławcza: |
800 zł
Rozkoszny wachlarz, 2021 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Kaja Wiśniewska'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Alegoria czasu IX, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
sygnowany l. g. krawędz: 'Łukasz Gil 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Supernatural IV, 2021 r.
mixed media, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'J.Warwas 2018'
'Justyna Warwas'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Selected III, 2021 r.
akryl, olej wodo-rozpuszczalny i farba
drukarska na płótnie, 50 x70 cm
cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Tlen, 2021 r.
drewno -dębowe, woskowane, polerowane
podstawa- blacha kwasoodporna
115 x 175 x 30 cm, 8 kg
sygnowana monogramem GP na rzeźbie
cena wywoławcza: |
1200 zł
Mały nosorożec, 2021 r.
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem,
30 x 15 x 11 cm
sygnowany na spodzie: ‘93/2021’
cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Anioł moro, 2021 r.
ceramika szkliwiona, 15 x 14 x 10 cm
klosz wys.26 x ø⌀14 cm
cena wywoławcza: |
500 zł