A Daydream, 2021 r.
technika mieszana; płótno naklejone na płytę,
130 x 100 cm
cena wywoławcza: |
1500 zł
Miedziany księżyc i znaki zodiaku, 2021 r.
akryl i technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg:'Magdalena Bronakowska 2021'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Wspomnienia, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'PW 2019'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Jestem jak jesienny kwiat, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'E.BOUKOURBANE'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Elżbieta BOUKOURBANE |
"Jestem jak jesienny kwiat" | 2021'
cena wywoławcza: |
1400 zł
Sprawiedliwość (Prawda), 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
' "Sprawiedliwość | "(Prawda)" |
Mariusz Drabarek | Wrocław 24.08.2021'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Kamuflaż, 2021 r.
akryl na płótnie ,80 x 120 cm
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Beach Please, 2021 r.
emulsja winylowa na płótnie, 80 x 100 cm
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Miłość moja idąca boso, 2020 r.
malarstwo szkliwem na płycie biskwitowej
21 x 21 cm, oprawione 24 x 24 cm
'z cyklu "Stany Zatracenia - Ornamenty Uczyć" |
Tyt "Miłośćmoja idąca boso" | Anna Baranowska 2020r.
cena wywoławcza: |
900 zł
Pachnidło,Z cyklu "Street-pop" , 2021 r.
akryl i spray na płótnie, 100 x 70 cm
'Sławomir Danielski | "Pachnidło" |
z cyklu Street-pop | 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Dwa oblicza, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
werniksowany
sygnowany p. d. róg: monogram
'Dominika Radomska | "Dwa oblicza" |
2021 rok'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Szczęśliwy, 2019 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p.d. róg: 'P.Gola'
'P.Gola | 2019 | "Szczęśliwy" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Biała Dama, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'T. Masionek'
cena sprzedaży: 2600 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Four Different and Equal, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
'Paliwoda'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Dziękuję Panie Bosh, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
'DZIEKUJE PANIE BOSCH |
MILIONERBOY'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Mglisty szlak, 2020 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'A. Fronczak 21'
'Andrzej Fronczak | "Mglisty szlak" '
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Bez tytułu 2, 2019 r.
olej na płótnie, 140 x 100 cm
'Szewczyk'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Portret 80, 2021 r.
akryl na papierze, 40 x 30 cm
oprawiony 52 x 42 cm
sygnowany p. d. róg: 'e.lochman'
cena wywoławcza: |
800 zł
Kobieta w płaszczu, 2021 r.
technika własna na płótnie, 60 x 60 cm
' Renata Szyszlak | "Kobieta w płaszczu" | 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Wielki sen II, 2021 r.
'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | WIELKI SEN II | 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Amazing Vibrations, 2021 r.
olej, szlagmetal na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'DOBOSZ'
'OLIMPIA DOBOSZ 'Amazing Vibrations' 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł