Niebieskie tulipany, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'BEATA GAUDY | "Niebieskie tulipany" | 60 x 60 | olej/płótno | 2021'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Synchronicity, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 40 x 30 cm z passepartout
oprawiony 41,5 x 31,5 cm
sygnowany l. d. róg: 'MARCZUK21'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Delikatny jak Skowronek, 2021 r.
olej na płótnie, 91 x 91 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1400 zł
Poznasz nas po niebieskim parasolu, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Morsowanie, z cyklu 'Pływaczki', 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A.Brzezińska'
' "Morsowanie" z cyklu 'Pływaczki' |
Agnieszka Brzezińska | 2021'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Zderzenie III, Zderzenie IV, 2021 r.
farby akrylowe, olejne i spray,
dyptyk 2 x 70 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Akt V, 2021 r.
Zdjęcie cyfrowe, 40 x 50 cm
oprawione 50 x 70 cm z passe-partout
rodzaj papieru: satyna - wysokiej jakości papier fotograficzny o podłożu PE oraz półbłyszczącej strukturze
sygnowany na odwrocie zdjęcia
cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Autumn in Poland, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Autumn in Poland | Kamil Jaczyński |
Warszawa 2020'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Patchwork, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 100 cm
'BEATA JARMUŻ-SOCHA | 2021
PATCHWORK'
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Wiosna 12, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. g. róg: 'Horhol 21'
'Horhol 21'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Prześwity, cykl "Intymność światła", 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
cena wywoławcza: |
1100 zł
Miasto w oddali, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Wiosenna eteryczność, 2021 r.
akryl, szlagmetal na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ' Mariola Świgulska 2021'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Bogactwo oceanu, 2020 r.
alkid na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Andrzej Wroński 2020'
'Bogactwo oceanu | 80x100 |
2021 R | alkid płótno | Andrzej Wroński'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Martwa natura z gruszkami, 2021 r.
olej na płótnie,80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'MALEVICZ'
Martwa natura z gruszkami | Częstochowa 2021 |
Krzysztof Kamil Malewicz'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Elvis, z cyklu "Celebrities Llamas", 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Jolanta Lach | "Elvis" | 2021'
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Into the Sun, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Brda o zmierzchu, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 70 cm
'Piotr Kieruj | "Brda o zmierzchu" |
2021 | olej,płótno'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Resztki, 2020 r.
akryl na desce malarskiej, 70 x 50 cm'
sygnowany i odpisany na odwrociu:'
'HortensMos 2020'
cena wywoławcza: |
1000 zł