aukcje
artyści
wystawy
aktualności
o galerii
kontakt
sklep
online
aukcje
artyści
wystawy
aktualności
o galerii
kontakt
sklep online
ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ
Strefa użytkownika:
ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ
6 Aukcja Sztuki NEW ART
- 11 sierpnia 2022 r. - czwartek, godz. 19:00
Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 4 lipca 2022 r. - zapraszamy
KATALOG -
44 obiekty
20
50
100
Wszystkie
41. Roland KOŚCIÓŁEK
Lady Sky, 2022 r.
rzeźba ceramiczna, 29 x 11 x 14 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena wywoławcza:
1000 zł
42. Peter Alexander GRODZKI
Anioł na łące o zachodzie słońca, 2021 r.
drewno lipowe, woskowane, 84 x 15 x 15 cm
sygnowana monogramem GP na rzeźbie
cena wywoławcza:
1500 zł
43. Jakub NIEWDANA
Mały goryl z serii Safari, 2020 r.
ceramika szkliwiona i złocona 24 k, 26 x 25 x 18 cm
sygnowany na spodzie: '11/2020 | NIEWDANA'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
44. Janusz JĘDRZEJOWSKI
Zagraj mi III, 2022 r.
brąz patynowany, 29 x 12 x 7 cm
podstawa marmurowa
sygnowany na podstawie
cena wywoławcza:
1500 zł
start
<
1
2
3
>
koniec
Bądź na bieżąco z wydarzeniami