Wierzby, 2022 r.
akryl na kartonie, oprawione, 73 x 53 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Water on Board, 2022 r.
akryl, emulsja winylowa na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
cena wywoławcza: |
1100 zł
Poisonous Venom, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu: 'monogram |
Poisonous Venom | Kamil Jaczyński | Warszawa 2022'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Daleka podróż, Little Sailor, 2022 r.
technika mieszana na papierze,
dwie prace oprawione, 2 x 32 x 23 cm
sygnowany p. d. róg: 'Anna Kordylas'
cena wywoławcza: |
300 zł
Przebłysk, 2022 r.
akryl/technika własna na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'AKRYL | PŁÓTNO | TECHNIKA WŁASNA |
"Przebłysk" | 80x80 cm |
2022/M.Jemioł'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Człowiek bez twarzy, 2020 r.
akryl, suchy pastel na płótnie, 100 x 100 cm
'Julia Szymańska | 2020 |
Człowiek bez twarzy | akryl/pastel'
cena wywoławcza: |
800 zł
Równowaga na morzu, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'Kieruj'
'Piotr Kieruj | "Równowaga na morzu" |
2022'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Pasja Taneczna II, 2021 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'A. Tuliuk'
'Artem Tuliuk | Pasja Taneczna II - 2021-'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Nowa planeta odkryta jest, 2020 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'Goldi 20'
'Leszek "Goldi" Goldyszewicz |
"Nowa planeta odkryta jest" |
100x100 | 2020
cena wywoławcza: |
1000 zł
Good Time, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
'Mariusz Stanisław WASILEWSKI |
"Good Time" |olej na płótnie 100 x 70 |
2022'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Wiosna w mieście, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. S.'
'I. Szewczyk 2022'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Wszystkiego najlepszego, 2018 r.
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
'Magda Zarzycka, Wszystkiego najlepszego" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Obiekt zielony 7, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 110 cm
cena wywoławcza: |
1100 zł
Architektura w ogrodzie 3, 2022 r.
akryl, tempera, gwasz na kartonie,
oprawiony 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'M.LUMA'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Face Abstract, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
cena wywoławcza: |
1200 zł
Bez tytułu, 2018 r.
technika mieszana na tekturze, 100 x 70 cm
'Damian Drwal 2018'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Narratio prima, 2022 r.
pastel na papierze, oprawiony, 73 x 53 cm
sygnowany l. d. róg: 'D. Górski'
'Dariusz Górski'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Eden, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 40 x 30 cm z passepartout
oprawiony 43 x 33 cm
sygnowany p. d. róg: 'MARCZUK 2022'
cena wywoławcza: |
800 zł
Bez tytułu, 2019 r.
monotypia na papierze, 20 x 28 cm (oprawiony 33,5 x 43,5 cm)
sygnowany i opisany l. d. róg:
‘Juliusz Lewandowski 2019/monotypia’
cena sprzedaży: 600 zł
cena wywoławcza: |
400 zł
Rasy 2, z cyklu "Rasy ludzkie", 2022 r.
monotypia na papierze, 76 x 57 cm
sygnowany l. d. róg:
'Waldemar Malak 2022 Rasy 2'
cena wywoławcza: |
400 zł