aukcje
artyści
wystawy
aktualności
o galerii
kontakt
sklep
online
aukcje
artyści
wystawy
aktualności
o galerii
kontakt
sklep online
ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ
Strefa użytkownika:
ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ
4 JESIENNA Aukcja Sztuki
- 13 października 2022 r. - czwartek, godz. 19:00
Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 6 października 2022 r. - zapraszamy
KATALOG -
63 obiekty
20
50
100
Wszystkie
61. Roland KOŚCIÓŁEK
Lady Punk, 2021 r.
rzeźba ceramiczna, 25 x 24 x 17 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena wywoławcza:
1000 zł
62. Peter Alexander GRODZKI
Obiekt ornitologiczny, 2022 r.
rzeźba z drewna lipowego, malowana, woskowana
60 x 40 x 35 cm
sygnowana monogramem GP na spodzie rzeźby
cena wywoławcza:
2800 zł
63. Jakub NIEWDANA
Ryba Głębinowa, z serii Safari, 2022 r.
ceramika szkliwiona i złocona 24 k, 20 x 10 x 10 cm
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza:
1100 zł
start
<
1
2
3
4
>
koniec
Bądź na bieżąco z wydarzeniami