Taka jedna z konikami, 2022 r.
olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: 'K. Ruminkiewicz'
cena wywoławcza: |
1800 zł
Mood 2, 2021 r.
pastel na papierze, 70 x 50 cm
oprawione 73 x 53 cm
cena wywoławcza: |
800 zł
Pozdrowienia z Kolumbii, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'AnKo'
sygnowany i opisany na odwrociu
cena wywoławcza: |
1100 zł
Trójwymiar przestrzenny, 2022 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'Alicja Szczukowska'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Kwiat lotosu w pomarańczach, 2021 r.
akryl i technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg:
'Magdalena Bronakowska'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Przenikanie X, cykl "Intymność światła", 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
cena wywoławcza: |
1100 zł
Rozerwanie I/II, 2021 r.
farby akrylowe, olejne i spray,
dyptyk 2 x 70 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Oblężone Piękno (katedra kijowska), 2022 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'Dawid Masionek 2022'
sygnowany i opisany na odwrociu:
Oblężone piękno (Katedra kijowska) |
Dawid Masionek | 2022'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Ten moment, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 110 cm
cena wywoławcza: |
1500 zł
Bez tytułu, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 r.
'Marcin Strokosz'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Wolność, z cyklu 'Portrety Królów', 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
werniksowany
cena wywoławcza: |
1200 zł
Sunset 03, 2022 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Światłoczułe II, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. SZEWCZYK'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Winter Melody, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Stajkowska 2020'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Abstrakcja, 2020 r.
olej na płótnie, 50 x 65 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Miliony myśli, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Serwin M.’
cena wywoławcza: |
1100 zł
Empty rooms, 2019 r.
kolaż na tekturze introligatorskiej, 24 x 29 cm
sygnowany na odwrociu
cena wywoławcza: |
300 zł
I po wszystkim, 2019 r.
akryl na płótnie, 40 x 60 cm
'Magda Zarzycka, I po wszystkim" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Żółty żagiel, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
'Piotr Kieruj | "Żółty żagiel" |
2022'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Pozycja wycofana
cena wywoławcza: |
1000 zł