Logo NEXT Aukcje

ZAREJESTRUJ SIĘ   |    ZALOGUJ

IV Aukcja Sztuki Nowoczesnej - Art Invest - 20 października 2017 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 11 października 2017r. - zapraszamy

„LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".

Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel. kom.: 509 351 515,   503 919 118

 KATALOG - 72 obiektów

Andaluzyjski ogród, 2017r.,
akryl na płótnie, 60x100cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Katarzyna Blekiewicz’

cena wywoławcza:
1500 zł
Papugi, 2008r.,
technika mieszana, 60x70cm
Sygnowany p. d. róg: ‘MICHAŁ POWAŁKA’; Opisany na odwrocie:
‘michał powałka 2008’; Oprawiony

cena wywoławcza:
1500 zł
Z cyklu „Kompozycje liniowe” Trójmiasto, 2017r.,
pozłotnictwo i technika mieszana na płótnie, 100x120cm
Sygnowany na odwrocie: ‘NK Nkarasińska’

cena wywoławcza:
1500 zł
Lato, 2017r.,
olej na płótnie, 80x100cm
Sygnowany na odwrocie: ‘2017, Zbigniew Blekieiwcz’

cena wywoławcza:
1500 zł
Reverie VII, 2017r.,
olej na płótnie, 33x55cm
Sygnowany l. d. róg: JM 2017

cena wywoławcza:
1500 zł
Cud, 2017r.,
akryl na płótnie, 100x70cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Juriewicz 17R.’; Opisany na odwrocie:
‘JACEK JURIEWICZ „CUD” AKRYL NA PŁÓTNIE 70/100cm. 2017’

cena wywoławcza:
1500 zł
Kokon, 2017r.,
olej na płótnie, 100x80cm
P. d. róg: monogram; Opisany i sygnowany na odwrocie: monogram,
‘Marcin Wilk „KOKON” 2017’

cena wywoławcza:
1500 zł
Kobieta z perłą 2, 2017r.,
olej na płótnie, 90x80cm
Sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński 2017’; Opisany na odwrocie:
Kobieta z perłą 2, J. Tyczyński, 2017’

cena wywoławcza:
1500 zł
Classic Psychedelic 003, 2017r.,
szablon sprej na płótnie, 160x80cm

cena wywoławcza:
1500 zł
Szary #4, 2017r.,
akryl na płótnie, 100x150cm
Sygnowany przód i tył: ‘Lenczys’

cena sprzedaży: 1.500 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Seascape , 2017r.,
olej na płótnie, 80x120cm

cena wywoławcza:
1500 zł
Kontynent, 2015r.,
olej na płótnie, 80x100cm
Sygnowany na blejtramie: ‘Agnieszka Cyranka – Pytlik 2015’

cena wywoławcza:
1500 zł