Aukcja Charytatywna dla UKRAINY - 7 kwietnia 2021 - czwartek- godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 6 kwietnia 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 20 obiektów

55, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Portret niebieski, 2021 r.
akryl na papierze, 40 x 30 cm
oprawiony 52 x 42 cm
sygnowany p. d. róg: 'e.lochman'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Flaga i tulipany, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
oprawiony 105 x 85 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'W NOWACKI | FLAGA I TULIPANY |
03 2022'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Slava UK, 2022 r.
akryl na płótnie, 60 x 70 cm
oprawiony 63,5 x 73,5 cm
'Anna Łukacz-Grochowska 2022 |
Slava UK'
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Jeszcze zakwitną kwiaty, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. bok JACEK SIKORA

cena wywoławcza:

500 zł
Bez tytułu, 2020 r.
olej na płótnie podklejone na kartonie, 30 x 24 cm
'J.Wasilewski 2020'
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Yellow and Blue Impression, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Kompozycja niebiesko - żółta, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
oprawiony 83,5 x 83,5 cm
'5.03.2022 | KOMPOZYCJA NIEBIESKO-
ŻÓŁTA 713 | IWONA MALINOWSKA-KLIMEK'
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Ballada o Szymonku, 2021 r.
akryl na płótnie 90 x 80 cm
sygnowany p.d. róg: 'MALEVICZ'
'Ballada o Szymonku | Częstochowa |
A. D. 2021 | Krzysztof Kamil Malewicz'

cena wywoławcza:

500 zł
Totem, 2021 r.
collage, tusz i farba akrylowa, markery,
dermatograf, werniks matowy 50 x 20 x 3.7 cm
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Taniec, 2022 r.
olej na płótnie, 90 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

500 zł
Sosna, 2022 r.
akryl na płótnie, 50 x 70 cm
oprawiony 53,5 x 73,5 cm
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Nie jesteś sam, 2022 r.
akryl na płótnie, 30 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: 'AnKo'
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Burza nad schroniskiem, 2019 r.
olej na płótnie, 50 x 40 cm
oprawiony 55 x 45 cm
sygnowanu i opisany na odwrociu:
'Waldemar Malak |
Burza nad schroniskiem | Szklarki | 2019'

cena wywoławcza:

500 zł
Stokrotka, 2015 r.
olej, pastel olejny na płótnie, 120 x 90cm
sygnowany l. d. róg
opisany na odwrocie: ‘„STOKROTKA”, ALEKSANDER KUBIS,
2015’

cena wywoławcza:

500 zł
Bez tytułu, 2019 r.
monotypia na papierze, 20 x 28 cm (oprawiony 33,5 x 43,5 cm)
sygnowany i opisany l. d. róg:
‘Juliusz Lewandowski 2019/monotypia’
cena sprzedaży: 700 zł

cena wywoławcza:

500 zł
W górach, 2016 r.
akryl na płótnie, 60 x 70 cm
nalepka autorska na odwrociu PAWELEC -GLIGLICH
sygnowany l. d. róg: ‘Pawelec-Gliklich’

cena wywoławcza:

500 zł
Bez tytułu, 2022 r.
akryl na płótnie 50 x 70 cm
oprawiony 53,5 x 73,5 cm
'5.03.2022 | 3:54 AM | Krzysztof Klimek'
cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Ukraina, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 40 x 30 cm z passepartout
oprawiony 43 x 33 cm
sygnowany p. d. róg: 'MARCZUK22'
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Baletnica, 2008 r.
olej/ akryl na płótnie, 60 x 60 cm
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

500 zł