6 Wakacyjna Aukcja Sztuki - 9 lipca 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 1 lipca 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 88 obiektów

Miłość, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 120 cm

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:
1000 zł
Po drugiej stronie ulicy, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:
1000 zł
Nike, 2021 r.
gwasz na płótnie, 90 x 60 cm

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:
1000 zł
Prudencja, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm

cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:
1000 zł
Krowa Ankole-Watussi z serii Safari, 2021 r.
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 27 x 36 x 22 cm

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:
1000 zł
Summertime vorn, 2021 r.
drewno dębowe, woskowane, podstawa stalowa, 85 x 136 x 18 cm

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:
1200 zł
Caeli 2, 2018 r.
fusing, 50 x 50 x 25 cm

cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:
1000 zł
Żubr Duży - XL model: Red Pepper 234/2020, 2012 r.
ceramika szkliwiona, malowana podszkliwnie, 30 x 23 x 15 cm
sygnowany, opisany i numerowany na podstawie

cena wywoławcza:
cena wywoławcza:
1000 zł