Odwieczne prawo natury, 2017 r.
olej na płótnie, 120 x 150 cm
cena sprzedaży: 3800 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Zgromadzenia, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Zróbmy to razem, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Andrzej Wroński 2020'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Zróbmy to razem | olej płótno | 80x100 |
2020 | Andrzej Wroński'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Ornament 3, 2017 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Zapiski z podróży - Rue ensoleille II, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Jdesperak'
'Joanna Jeżewska-Desperak |
Zapiski z podróży - Rue ensoleille | olej na płótnie, 120 x 80 cm |
2021 r. | JDesperak'
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
2200 zł
Ogień, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 150 cm
sygnowany p. d. róg: 'Milena Wiśniewska'
'Milena Wiśniewska 2021 | "Ogień" |
150 x 120'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rwąca Rzeka, 2021 r.
olej na płótnie,118 x 78 cm
sygnowany p. d. róg: 'MALEVICZ'
Rapid River | Częstochowa 2021 |
Krzysztof Kamil Malewicz'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Zachód, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
'Małgorzata Gajek | 2021 |
Zachód | 80 x 80'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Czas rozkwitu, 2021 r.
akryl, szlagmetal (srebrny) na płótnie, 80 x 80 cm
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kartka z wakacji 4, 2021 r.
technika mieszana (tusz, akwarela, akryl, szlagmetal)
papier akwarelowy, 30 x 40 cm
w oprawie: 40 x 50 cm
sygnowany p.d. róg: 'A.Kappa'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Zaproście nas do stołu, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: B. Czerwińska
cena wywoławcza: |
1000 zł
Touch of The Sun, 2021 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 60 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'Sandecka-Ląkocy'21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Track, 2021 r.
olej, szlagmetal na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'DOBOSZ'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'OLIMPIA DOBOSZ TRACK 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Bursztynowa struktura, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal'
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Nocne pocałunki II, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'A. Fronczak 21'
'Andrzej Fronczak | "Nocne pocałunki II" '
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kobieta i pawie, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: 'Porada 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Pejzaż wiślany XXVIII, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 50 cm
Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik |
"Pejzaż wiślany" XXVIII | 2021'
cena wywoławcza: |
500 zł
Zawróceni, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Obiekt zielony 7, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 110 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Korona, 2020 r.
akryl na tablicy malarskiej, 50 x 70 cm
cena wywoławcza: |
800 zł