Ogryzki lasu, 2020 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany l. g. róg: ‘BARANOWSKI’
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Fenestrum, 2020 r.
gwasz na płótnie, 90 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Pejzaż polodowcowy, 2020 r.
akryl na płótnie, 50 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘B. Pałach’
opisany na odwrociu
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
PKwiatowa impresja II, 2020 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Anna Piórek 20’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Red, 2019 r.
olej na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. g. róg: ‘HORHOL 19’
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Havets Solnedgang ‘1,2,3,4, 2020 r.
technika mieszana na papierze, 4 x 30 x 30 cm (poliptyk, w świetle passe-partout 14 x 14 cm)
sygnowany i opisany
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Bez tytułu, 2018 r.
monotypia na papierze, 40 x 30 cm (w świetle passe-partout 24 x 18 cm)
sygnowany i opisany l. d. róg: ‘Juliusz Lewandowski 2018/monotypia’
cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
700 zł
Bez tytułu, 2020 r.
olej, akryl na płótnie, 51 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MALWMIEL’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Ego, 2020 r.
akryl na płycie OSB, 61 x 61 cm
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1200 zł
Color Vibration 23 - 26, 2020 r.
akryl, spray na płótnie, 4 x 30 x 30 cm (poliptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘DEMENZ | MICHAŁ | WĘGRZYN’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Wspomnienie, 2020 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Leszczyńska 2020’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Skrzydło, 2021 r.
drewno dębowe, woskowane, podstawa stalowa, malowana, 60 x 150 x 40 cm
sygnowany: monogram
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Skrywane pragnienia II, 2020 r.
akryl, szlagmetal na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2020 r.’
cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza:
1800 zł
Perseidy na mnie lecą, 2020 r.
akryl na płótnie, średnica 60 cm
sygnowany: ‘ADKA’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Sonata 1 op. 6, 2020 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany na odwrociu
cena sprzedaży: 2600 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Cisza, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MBryndza’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł