4  Aukcja Sztuki NEW ART - 2 czerwca 2022 - czwartek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 26 maja 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 68 obiektów

Wspomnienie, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Justyna Wanat-Tenerowicz | 2021'

cena wywoławcza:

1000 zł
Dream Land, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Rajskie Drzewo 3, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
'B. Gaudy | Rajskie Drzewo | 70x70 cm|
akryl/płótno | 2022'

cena wywoławcza:

1000 zł
Niespokojny poranek, 2022 r.
akryl, technika własna na płótnie, 80 x 80 cm
'AKRYL | PŁÓTNO | TECHNIKA WŁASNA |
"Niespokojny poranek" | 80x80 cm |
2022/M.Jemioł'
cena sprzedaży: 1900 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
BLØTDYR, 2022 r.
technika mieszana, akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na dole obrazu: 'Ølegsson | Storebo-Norge 22'
sygnowany i opisany na odwrocu:
'Hilsen! | Ølegsson | BLØTDYR | Storebo-Norge 22'

cena wywoławcza:

800 zł
Hatifnats on the dance floor, 2022 r.
akryl na płótnie, 3 x 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'AnKo'
'Anna Kordylas | Hatifnats on the dance floor |
3 x 70 x 50 | 2022 r.

cena wywoławcza:

800 zł
W złocistej mżawce, 2020 r.
szlagmetal, akryl na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: 'Mariola Świgulska 2020'
'W złocistej mżawce | Mariola Świgulska | Miłego życia :)'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Seba widzi Mondriana, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
'elochman'22'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Toskania, 2022 r.
technika mieszana (tusz, akryl, akwarela, szlagmetal)
papier akwarelowy, 30 x 40 cm
w oprawie: 43 x 53 cm
sygnowany p.d. róg: 'A. Kappa'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Ptaszek w blasku księżyca, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:'Magdalena Bronakowska 2022'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Baobab Tree, 2021 r.
akryl, spray na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany na płótnie: 'Pleszyński'
'GRZEGORZ PLESZYNSKI | 2021 |
series: I hear only skin's trembling |
BAOBAB TREE'

cena wywoławcza:

1500 zł
Flowering 38, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Horhol 20'
opisany na odwrociu: Horhol 20 "Flowering 38"

cena wywoławcza:

1100 zł
Dom złoty, 2021 r.
akryl, szlagmetal na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'

cena wywoławcza:

1200 zł
Miś, 2016 r.
akryl na płótnie, 40 x 50 cm
'Magda Zarzycka "Miś" '

cena wywoławcza:

1000 zł
Still Life - Blue and Yellow, 2020 r.
akryl na płótnie,50 x 50 cm
Sygnowany p. d. róg monogram
opisany na odwrociu Jolanta Lach (Elyot), monogram
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Hania, 2018 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Prawda, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Wiśniewska'
'Milena Wiśniewska 2021 '

cena wywoławcza:

1000 zł
Force of Nature, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 70 x 50 cm
'MAŁGORZATA PABIS'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Czy można, 2021 r.
akwarela, rysunek tuszem, 70 x 100 cm
'K. Bobrowski | 2021 | Czy można'

cena wywoławcza:

1000 zł
Qualia XIX, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie

cena wywoławcza:

1000 zł