Portret semantyczny XXIII, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'J.Tyczyński'
sygnowany i opisany na odwrociu:'
'J.Tyczyński'
cena sprzedaży: 7500 zł
cena wywoławcza: |
4400 zł
Za pięć szósta, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: 'Nogaj'
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Lubię się tak zatracać, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, akwarela
na surowym lnianym płótnie, 90x110cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Natalia FUNDOWICZ |
Lubię się tak zatracać" |
90x110 | 2021 r. '
cena wywoławcza: |
2200 zł
Scherzo, 2021 r.
technika mieszana:
płótno naklejone na płytę, 130 x 101 cm
sygn. na licu:
'Adam Nowacki'21 'Scherzo' 1215-17-21'
cena wywoławcza: |
1500 zł
13 I '21, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 140 x 140 cm
'NIKA GRZYMSKA | 13 I '21 |
140 x 140 cm | 2021
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
1800 zł
Confetti, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Chłodny dzień, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A. Ruman '21'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Planeta, XI z cyklu "Droga Mleczna", 2019 r.
akryl, szlagmetal na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d. róg:
'Magdalena Rytel-Skorek | 2019 r.'
cena sprzedaży: 2800 zł
cena wywoławcza: |
1800 zł
Bez szelest wiatru, 2020/2021 r.
akryl, olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ' monogram | 2020/2021' sygnowany i opisany na odwrociu:
'Żaneta Chłostowska-Szwaczka | "Bezszelest Wiatru" |
Akryl, Płótno, 80x80cm, 2020/2021 olej'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Zobacz póki możesz, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: Łukasz Jankiewicz | Zobacz póki możesz | 2021 Wrocław'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Thalassius, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Thalassius" | 2020" ' niesprzedane
cena wywoławcza: |
1500 zł
Szelest skrzydeł, 2021 r.
akryl, olej na płótnie, 91 x 91 cm
sygnowany l. d. róg: 'monogram' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Zanna Brzyzek "Szelest skrzydeł" 02/2021'
cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Lies, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 110 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'
cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza: |
1400 zł
Right 2, 2021 r.
technika akryl, spray na płótnie,
100 x 140 cm
sygnowany p. bok: 'Pleszyński 2021' sygnowany i opisany na odwrociu: 'GR. PLESZYNSKI | 2021 | right 2'
cena wywoławcza: |
5000 zł
Różowy poranek, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg:
'Beata Murawska' sygnowany i opisany na odwrociu: 'Beata Murawska'
cena wywoławcza: |
4000 zł
Smocza opowieść, cykl ''Nie tak odległe..'' , 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg 'RÓŻYC | DFR | 2021'
sygnowany i opisany na odwrociu: ' "Smocza opowieść" | cykl ''Nie tak odległe..'' | Dariusz Franciszek Różyc 2021'
cena wywoławcza: |
1800 zł
The Boss, 2021r.
akryl, spray na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowane . d. róg: 'monogram'
sygnowane i opisany na odwrociu: 'The Boss | Paweł Świderski | 2021 r. ' cena sprzedaży: 9500 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Idea, 2021r.
olej i techniki cyfrowe na płótnie,
120x80cm
sygnowany p.d. róg: 'P.Gola'
sygnowane i opisany na odwrociu: ' P.Gola | 2021 | Idea'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Z cyklu "Bracia", 2020 r.
olej na płótnie, 90 x 60 cm
cena wywoławcza: |
1200 zł
Kobieta w płaszczu, 2021 r.
technika własna na płótnie, 60 x 60 cm
' Renata Szyszlak | "Kobieta w płaszczu" | 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł