Logo Galeria NEXT

Aukcje

 

ZAREJESTRUJ SIĘ   |    ZALOGUJ

Rączka Anna

RACZKA

Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im Juliana Fałata w Bielsku - Białej Zajmuje się projektowaniem graficznym, projektowaniem odzieży i ceramiki oraz innymi formami wyrazu plastycznego . Od 2010 r. skupia się tylko na rysunku i malarstwie . Swoje uczucia i przemyślenia jest najłatwiej wyrazić jej poprzez ten rodzaj twórczości . Dużą rolę odgrywają też graficzne doświadczenia, które  często przenoszone są na płótno  .
Wystawiała swoje prace w galeriach Bielska -Białej,  Poznaniu,  Bydgoszczy .
W 20 17 r. brała udział w projekcie pod nazwą “Metamorfoza”,  który poświęcony był twórczości Zdzisława Beksińskiego .Wystawy tego cyklu  odbywały się w Gdańsku  w Nadbałtyckim Centrum Kultury, Włocławku W Centrum Kultury Browar B, w  Radomiu w Galerii ZASP im. Józefa Brandta, w Kołobrzegu w Galerii Sztuki Współczesnej i w Galerii Miejskiej we WrocławiuW 2017 r. wystawiała swoje prace również na Biennale Sztuki w Versilli we Włoszech a także na wystawie ,,Talenti Emergenti 2017” w Galerii Mentana we Florencji  
W październiku i w listopadzie  uczestniczyła 2017r. w dwóch wystawach ,,Rason & Emotions” i ,, I`ts Art !” w Galerii Merlino również we Florencji . W listopadzie odbyła się jej indywidualna wystawa prac w Żywej Galerii Stalowa 52 w Warszawie. Wystawia swoje obrazy również w Renata Fine Arts w West Palm Beach na Florydzie. Obrazy znajdują się też w zbiorach prywatnych w kraju oraz w USA , Holandii , Niemczech  i we Włoszech.

Oferta

< Powrót
Wyników 1 - 1 z 1

Rączka Anna

Ceny obrazów dostępne są w siedzibie galerii. Zapytaj o cenę: info@galerianext.pl

Anna Rączka, Zbroja, 100x100cm, olej na płótnie, 2015r.

Zbroja

100 x 100 cm
cena: 3.500 PLN zamawiam

Newsletter ikona   Bądź na bieżąco z wydarzeniami