Logo Galeria NEXT

Oferta

 

ZAREJESTRUJ SIĘ   |    ZALOGUJ

Cieśla Maciej

Ciesla-Maciej-foto

Maciej Cieśla (ur. 1988) - absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na wydziale malarstwa i rzeźby, w pracowni Piotra Błażejewskiego (dyplom w 2013).
Po ukończeniu studiów przez okres dwóch lat poszukiwał rozwiązań technicznych oraz narzędzi wyrazu artystycznego, dzięki którym mógł jak najlepiej, w sposób szczery i nieprzekłamany realizować swoje tematy. Pracował także nad zidentyfikowaniem i uzasadnieniem fundamentów tematycznych.
Tematyka jego prac ewoluowała wraz z poszukiwaniami technicznymi aż udało mu się skrystalizować prywatne, charakterystyczne tematy i postaci powstałe w jego duchowym świecie. Przeplata ironiczne podejście do zła z kobietą zdystansowaną do męskiego ego,  symbolami mitologicznymi oraz folklorystycznymi. Wplata czarty, demony, które same w sobie  ulegają pokusom, wdziękom kobiet, a ich "zło" w zderzeniu z realnym światem jest naiwne, nieszkodliwe, ludzkie. Jego inspiracją jest także natura, światło i forma przyrody.
Od około dwóch lat posługuje się techniką która jest efektem poszukiwań i pracy nad jego malarstwem. Wynika ona z interpretacji postimpresjonizmu, neofowizmu, abstrakcji w formie geometrycznej i symboliki. Z owych interpretacji buduje własny unikatowy styl.
Maluje także pod pseudonimem Polski Thomas, pod którym porusza temat płaszczyzny w malarstwie, a także materii, mikroświata i tematy abstrakcyjne.

Oferta

< Powrót
Wyników 1 - 4 z 4

Cieśla Maciej

Ceny obrazów dostępne są w siedzibie galerii. Zapytaj o cenę: info@galerianext.pl

Dzika ekspresja- spacer z psem, 90x60cm, olej, akryl na płótnie, 2017r.

Dzika ekspresja- spacer z psem

90 x 60 cm
cena: 3.300 PLN zamawiam

Kompozycja z kobietą i martwą naturą, 120 x 100 cm, olej, akryl na płótnie, 2017 r.

Kompozycja z kobiata i martwą naturą

120 x 100 cm
cena: 3.500 PLN zamawiam

Maciej Ciesla, Świt, Jagoda w górskim trumieniu, 100x80cm, akryl na płótnie, 2016r.

Świt, Jagoda w górskim strumieniu

100 x 80 cm
cena: 3.000 PLN zamawiam

Maciej Ciesla,Z serii kompozycja z kobietą i martwą naturą, poszukiwania formy, 100x80cm, olej, akryl na płótnie, 2017r.

Z serii kompozycja z kobietą i martwą naturą, poszukiwania formy

100 x 80 cm
cena: 3.300 PLN zamawiam

Newsletter ikona   Bądź na bieżąco z wydarzeniami