Człowiek bez twarzy, 2020 r.
akryl, suchy pastel na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Julia Szymańska | 2020 |
Człowiek bez twarzy | akryl/pastel'
cena wywoławcza: |
800 zł
Kami, 2015 r.
akryl na płótnie, 62 x 52 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'A. Król'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Pejzaż horyzontalny, 2022 r.
olej na płótnie, 40 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'J.K HUDZIK 2022'
'Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik | "Pejzaż Horyzontalny | 2022 | olej/płótno'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Na tajemniczym szlaku, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 22’
cena wywoławcza: |
1200 zł
Kompozycja I, 2021 r.
akryle i farby olejne na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Flowering 37, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Horhol 20'
opisany na odwrociu:
'Horhol 20 "Flowering 37" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Giselle, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'A. Tuliuk'
'2021 Giselle, Artem Tuliuk"
cena wywoławcza: |
1000 zł
Missing, z cyklu "Portrait Of Woman", 2022 r.
olej i szlagmetal na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'Hettich-Uryszek 22'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Architektura w ogrodzie, 2022 r.
akryl, tempera, gwasz na kartonie 100x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'M.LUMA'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Narcyz, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
'Narcyz'' | Mariusz Drabarek |
Wrocław 17.12.2021' pieczątka autorska
cena wywoławcza: |
1000 zł
Chimera, 2021 r.
akryl na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Justyna Wanat-Tenerowicz'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Spacer w chmurach, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Oculi II, 2019 r.
olej na płótnie, 108 x 72 cm
‘Anna Osiecka | „Oculi II” | 2019 R.’
cena wywoławcza: |
800 zł
Akwarium, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie:
'Piotr Grodzki'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Księżycowe drzewa, 2021 r.
szlagmetal, akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Mariola Świgulska 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Matia, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Małe czarne dziury z horyzontami zdarzeń, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
cena wywoławcza: |
1400 zł
Amerykański klasyk, 2020 r.
akryl na płótnie, 30 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: 'Sewilo G.'
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
1800 zł
Lady Punk, 2021 r.
rzeźba ceramiczna, 25 x 24 x 17 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena wywoławcza: |
800 zł
Rozmowy w saunie II, 2022 r.
brąz patynowany, 34 x 11 x 11 cm
podstawa marmurowa
sygnowany na podstawie
cena wywoławcza: |
1800 zł