Reflections, 2021 r.
pastel na papierze, 70 x 50 cm
oprawione 94 x 63 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Profil nieznajomej, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
cena wywoławcza: |
800 zł
Zdjęcie z wakacji, 2018 r.
akryl na płótnie, 50 x 40 cm
'Magda Zarzycka, Zdjęcie z wakacji" '
cena wywoławcza: |
800 zł
Pasja Taneczna II, 2021 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'A. Tuliuk'
'Artem Tuliuk | Pasja Taneczna II - 2021-'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Równoleżnik czasu, 2020 r.
akryl na płótnie, 120 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'Goldi 20'
'Leszek "Goldi" Goldyszewicz |
"Równoleżnik czasu" | 2020'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kolorowa sukienka, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'M. Krupa'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Freedom z cyklu "Portrety Królów", 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
cena wywoławcza: |
1500 zł
Architektura w ogrodzie 4, 2022 r.
akryl, tempera, gwasz na kartonie,
oprawiony 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'M.LUMA'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rozmowy w saunie II, 2022 r.
brąz patynowany, 34 x 11 x 11 cm
podstawa marmurowa
sygnowany na podstawie
cena wywoławcza: |
1700 zł
Bez pochodzenia, 2019 r.
malowane i woskowane drewno lipowe,
stal pokryta korozją, 50 x 70 x 35 cm
cena wywoławcza: |
1800 zł