7 Aukcja Sztuki NEW ART - 29 września 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 22 września 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 50 obiektów

Kobieta z chartami , 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'ZCHS22
sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:

1500 zł
Nana, 2022 r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany na lewej krawędzi:
'Jacek Sikora'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Nana, 2022, Jacek Sikora'

cena wywoławcza:

1500 zł
Sonata 1 op. 6, 2020 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
' "Sonata 1 op. 6" | Z.Blekiewicz '20/21'

cena wywoławcza:

1100 zł
Elegancki kochanek, 2019 r.
olej na płótnie, 50 x 40 cm
oprawiony, 60 x 50 cm

cena wywoławcza:

2000 zł
Marzenie, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:
'Marta Dunal'

cena wywoławcza:

1100 zł
The Tourist, 2022 r.
olej na płótnie, 110 x 80 cm
'Maciej Cieśla 2022'

cena wywoławcza:

1100 zł
Quackery, 2022 r.
techn. mieszana; płótno naklejone na płytę,
96 x 65 cm, werniks błyszczący
sygnowany l. d. róg: "Adam Nowacki'22 |
Quackery | 1235/12/22'

cena wywoławcza:

2000 zł
Spacer w ciszy, 2022 r.
olej na płótnie, 110 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A.Ruman '22'

cena wywoławcza:

1500 zł
Big Power, 2022 r.
farba i tusz akrylowy, pastele olejowe,
olej w sztyfcie, markery,
technika mieszana na płótnie, 120 x 80 cm
werniks matowy

cena wywoławcza:

1100 zł
Nocne rozmyślanie o życiu, 2022 r.
akryl, olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'Porada 2022'

cena wywoławcza:

1200 zł
Kompozycja strukturalna z ludźmi, 2022 r.
olej, akryl na płótnie, 70 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'

cena wywoławcza:

1500 zł
Tramwaj, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'Nogaj'

cena wywoławcza:

2000 zł
Drzewo tajemnic, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm

cena wywoławcza:

1400 zł
Begegnungen Kultur und Kunst aus Estland,
Lettland, Litauen im Land Brandenburg [...].
Ausstellung aus der Sammlung Florian Zieliński. 1993.

Plakat wystawowy, 68,5 x 97,5 cm

cena wywoławcza:

400 zł
Zmierzch, 2018 r.
olej, akryl na płótnie, 120 x 120 cm
‘ZMIERZCH | olej – akryl – płótno |
120 x 120 cm | 2018 | Musiał’

cena wywoławcza:

3000 zł
Przybory toaletowe 1, 2021 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm

cena wywoławcza:

3000 zł
La Nika Wet - Theatre de Banlieue - 1989 r.
Plakat teatralny
95 x 65 cm, oprawiony

cena wywoławcza:

400 zł
DEKADA, 2004 r.
sitodruk czarny na papierzelin 250g offeset premium, 21 x 29cm
sygn. l. d. róg: edycja 15/85, oprawione 31 x 41 cm

cena wywoławcza:

400 zł
Pinkalicious, 2021 r.
5 kolorów
silkscreen, serigrafia, water int, 70 x 70 cm
papier - Munken Print Cream 300g/m2
sygnowany i numerowany
12/50

cena wywoławcza:

800 zł
Open Mind, 2021 r.
serigrafia, sitodruk, 4 kolory, 50 x 70 cm
sygnowany i numerowany, 13/26

cena wywoławcza:

800 zł