5 ZIMOWA Aukcja Sztuki - 18 lutego 2022 r. - piątek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 3 lutego 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 80 obiektów

Córa czasu, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Justyna Wanat-Tenerowicz 2021 r.'
cena sprzedaży: 2200 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
Maki. Wschód, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
'BEATA GAUDY | "Maki. Wschód" |
80 x 80 | akryl/płótno | 2021'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1100 zł
Podróż do Chin, 2021 r.
akryl, szlagmetal na płótnie, tondo 60 cm
sygnowany p. d. róg: ' Magdalena Rytel-Skórek 2020 r.'
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1800 zł
Nie odpychaj mnie, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 × 90 cm
'Nie odpychaj mnie | Agnieszka Banasiak | T./2021. | akryl'
cena sprzedaży: 5000 zł

cena wywoławcza:

3000 zł
Portret Kobiety Art Deco, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'J.Tyczyński'
cena sprzedaży: 13000 zł

cena wywoławcza:

4600 zł
Różowy poranek, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg:
'Beata Murawska'
'Beata Murawska'
cena sprzedaży: 2600 zł

cena wywoławcza:

2400 zł
Nigdy taka sama, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, akwarela
na surowym lnianym płótnie, 90 x 90 cm
'Natalia Fundowicz | "Nigdy taka sama" | 90x90 cm |
2021 r.'
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1800 zł
Życie i śmierć na scenie pudełkowej, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na lewej krawędzi:
'Jacek Sikora'
'The Story of Life and Death on The Box Stage |
Życie i śmierć na scenie pudełkowej | 2021 | Jacek Sikora'
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Przewodnik, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'
cena sprzedaży: 3400 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
Elegant tea set, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'ZCHS20
Żaneta Chłostowska-Szwaczka |
Elegant tea set | akryl płótno 2021'

cena wywoławcza:

1500 zł
Przedrzeźniacz, 2011 r.
akryl na płótnie ,40 x 50 cm
'Iga Malinowska 2011'

cena wywoławcza:

1100 zł
(S)kull Boy, 2021 r.
akryl, spray na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'Świderski'
cena sprzedaży: 4600 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Wakacyjny szkicownik 1, 2021 r.
technika mieszana (tusz, akwarela, akryl, szlagmetal)
papier akwarelowy, 30 x 40 cm
w oprawie: 40 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'A.Kappa'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Bez Tytułu, 2019 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
'Wojciech Kubiak | Bez Tytułu |
olej na płótnie 90 x 90 cm | 2019 r.'

cena wywoławcza:

1500 zł
Wrzące niebo, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A.Ruman '21'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Blue River, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 130 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal'
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Przenikanie V - czerwony z cyklu "Intymność światła", 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena BARCZYK-KURUS |
Przenikanie V - czerwony | cykl: "Intymność światła" | 2021'

cena wywoławcza:

1200 zł
Color Vibration 25, 2020 r.
akryl, spray na płótnie, 30 x 30 cm
‘DEMENZ | MICHAŁ | WĘGRZYN’
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

500 zł
13 I '21, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 140 x 140 cm
'NIKA GRZYMSKA | 13 I '21 |
140 x 140 cm | 2021'
cena sprzedaży: 4200 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Diuna, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'

cena wywoławcza:

1100 zł