5 Aukcja Sztuki - NOWE POKOLENIE - 3 września 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 27 sierpnia 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 80 obiektów

Be 3ree, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘P. Gola’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘P. Gola 2021 | „Be 3ree”’
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Rozbicie, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: 'Piskozub 2021'
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Układając się na nowo, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy,spray, akwarela na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'NATALIA FUNDOWICZ | Układając się na nowo | 2021'

cena wywoławcza:

2400 zł
Flower Song, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'P.K.Mikulska2021'
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Sąsiedzi, 2021r.
szlagmetal, akryl na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'Magdalena Rytel-Skorek 2021r.'
cena sprzedaży: 2200 zł

cena wywoławcza:

2200 zł
Butterfly, 2021r.
akryl, spray na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany: ‘Świderski’
‘Butterfly 001 | Paweł Świderski | 2021 r.’
cena sprzedaży: 2400 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Przy żółtym stoliku, 2021r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'Trojan 2021'
'H.TROJAN | 2021 | Przy żółtym stoliku | 50/60 olej'
cena sprzedaży: 2800 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Matko Bosko, 2017 r.
akryl na olej na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Nogaj’
cena sprzedaży: 3000 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Nie jestem nieśmiała, 2021 r.
akryl na płótnie, 92 x 73 cm

cena wywoławcza:

1500 zł
Ucieczka 4, 2021 r.
akryl na płótnie, x cm

cena wywoławcza:

1200 zł
Lody, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: 'MS21'
'MAŁGORZATA STĘPNIAK | 2021 | LODY | 80 x 30'

cena wywoławcza:

3000 zł
Berlin, 2017 r.
olej na płótnie, 140 x 35 cm
sygnowany p. d. róg: 'rozmus/17'
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Zauroczenie, czyli taniec Salome przed Herodem, 2021 r.
akryl na płótnie, 110 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'T.KURAN'
'T.KURAN | 2021 | "Zauroczenie, czyli taniec Salome przed Herodem"'
cena sprzedaży: 2400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Zapiski z podróży - Rue ensoleille, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Jdesperak'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Jeżewska-Desperak |
Zapiski z podróży - Rue ensoleille | olej na płótnie, 120 x 80 cm |
2021 r. | JDesperak'

cena wywoławcza:

3000 zł
Zapatrzenie, 2021 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p.d. A. Kappa
cena sprzedaży: 5500 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Alveare, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany na odwrociu

cena sprzedaży: 1900 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Sopot. Łodzie rybackie na plaży, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram2021'

cena wywoławcza:

1200 zł
You Sea Me, 2021 r.
akryl i emulsja winylowa na płótnie, 70 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: 'Paweł Świątek | You Sea Me | 2021'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Wieczory, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowanyp. d. róg: 'ŻCHS 2020/21'
'ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA | "WIECZORY" |
AKRYL, OLEJ, PŁÓTNO | 80 X 80 CM, 2020/2021 R.'
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Wyjątkowa chwila, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 × 80 cm
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1500 zł