5 Aukcja Sztuki NEW ART - 21 lipca 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 7 lipca 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 60 obiektów

Król jest tylko jeden, z cyklu "Byki na czerwonym dywanie", 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
werniksowany
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Dominika Radomska,
Król jest tylko jeden, z cyklu "Byki na czerwonym
dywanie", 2022 rok'

cena wywoławcza:

1000 zł
Jesień 5, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: 'Horhol 21'

cena wywoławcza:

1000 zł
Stogi siana, 2022 r.
akryl na kartonie, oprawione, 53 x 73 cm
sygnowany p. d. róg: 'L. Samulak'

cena wywoławcza:

800 zł
Debiut baletnicy, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'A. Tuliuk'
'Artem Tuliuk | Debiut baletnicy - 2021-'

cena wywoławcza:

1000 zł
Kompozycja 311, 2022 r.
sygnowany i opisany na odwrociu: 'IWONA GABRYŚ'

cena wywoławcza:

1000 zł
Rasy 1, z cyklu "Rasy ludzkie", 2022 r.
monotypia na papierze, 76 x 57 cm
sygnowany l. d. róg:
'Waldemar Malak 2022 Rasy 1'
cena sprzedaży: 300 zł

cena wywoławcza:

300 zł
Bez tytułu, 2019 r.
monotypia na papierze, 20 x 28 cm (oprawiony 33,5 x 43,5 cm)
sygnowany i opisany l. d. róg:
‘Juliusz Lewandowski 2019/monotypia’
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

300 zł
Wall, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
Krzysztof Kamil Malewicz | Częstochowa 2021 |
"Wall" | monogram'

cena wywoławcza:

1000 zł
Architektura w ogrodzie 2, 2022 r.
akryl, tempera, gwasz na kartonie,
oprawiony 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'M.LUMA'

cena wywoławcza:

1000 zł
U cioci, 2018 r.
akryl na płótnie, 40 x 50 cm
'MAGDA ZARZYCKA, U CIOCI" '
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Czas na relaks, 2022 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A.B.'
'Czas na relaks | Agnieszka Brzezińska | 2022'

cena wywoławcza:

1000 zł
Alia, 2022 r.
akryl na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: 'M. Krupa'
'Alia | 115 x 75 cm'

cena wywoławcza:

1000 zł
Tulipany. Ostatnie promienie słońca, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
W zgodzie z naturą, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 60 cm
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Kalimera, z cyklu "Państwa miasta", 2022 r.
olej na płótnie, 30 x 70 cm
sygnowany p. d. róg:
'2022 Niusza Piotrowiak'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Osobliwość, 2022 r.
akryl na płótnie, 110 x 90 cm
'Osobliwość'' | Mariusz Drabarek |
Wrocław 04.05.22' pieczątka autorska
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Melancholijne zjawisko, 2020 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'Goldi 20'
'Leszek "Goldi" Goldyszewicz |
"Melancholijne zjawisko" | 2020,
80x100, akryl, płótno'

cena wywoławcza:

1000 zł
Wspomnienie, 2014 r.
brąz, kamień, podstawa granitowa, 50 x 30 x 17 cm
sygnowana na spodzie obręczy rzeźby: 'DĘTKOŚ A 14'
cena sprzedaży: 4000 zł

cena wywoławcza:

3600 zł
Lady Atom, 2022 r.
rzeźba ceramiczna, 32 x 11 x 13 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Aria III, 2022 r.
brąz patynowany, 32 x 13 x 13 cm
podstawa marmurowa
sygnowany na podstawie
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1500 zł