5 Aukcja Sztuki NEW ART - 21 lipca 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 7 lipca 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 60 obiektów

W błękicie oceanu, 2022 r.
technika mieszana, akryl / olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu , werniksowany

cena wywoławcza:

1000 zł
Miejsca między nami II, 2020 r.
olej, akryl na płótnie, 73 x 81 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Miejsca między nami II | olej/akryl - płótno |
73 x 81 cm | Musiał'

cena wywoławcza:

2400 zł
Śpiąca Wenus, 2022 r.
akryl, tusz, spray, akwarela na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'N. Fundowicz'
'Natalia Fundowicz | "Śpiąca Wenus" | 2022'
cena sprzedaży: 3600 zł

cena wywoławcza:

3000 zł
Solaris, cykl "Intymność światła", 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
'Magdalena Barczyk-Kurus
"Solaris", cykl: "Intymność światła"
2022'
cena sprzedaży: 3400 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Master of Eternity, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'monogram | Master of Eternity |
Kamil Jaczyński | Warszawa 2022'

cena wywoławcza:

1000 zł
Oblężone Piękno (katedra kijowska), 2022 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'Dawid Masionek 2022'
Oblężone piękno (Katedra kijowska) |
Dawid Masionek | 2022'

cena wywoławcza:

1200 zł
Spacer w ciszy, 2022 r.
olej na płótnie, 110 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A.Ruman '22'
cena sprzedaży: 1900 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Solaris 201206, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na lewej krawędzi:
'Jacek Sikora'
'Solaris 201206, 2020 | 2020 | Jacek Sikora'

cena wywoławcza:

1000 zł
Układanka, 2021 r.
collage, płyta pilśniowa, tektura,
płótno, papier, akryl, pastel, ołówek, 40 x 40 cm
praca oprawiona w szkło i ramę
'Beata Jarmuż-Socha | "Układanka" IV 2021'
cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Walka, czyli zmagania Jakuba z aniołem, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 90 cm
"Walka, czyli zmagania Jakuba z aniołem" |
T. KURAN 2021 | Stary Testament Księga Rodzaju |
Rozdz. 32, 25-33'
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Rozmyślania III, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Justyna Wanat-Tenerowicz 2021 r.'

cena wywoławcza:

1000 zł
U stóp cały świat, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. S.'
'I. Szewczyk 2022'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Kwadratowe światy, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'

cena wywoławcza:

1200 zł
Papuga, kot i człowiek, 2022 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
'monogram | Marcin Wilk |
"Papuga, kot i człowiek" 2022'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Ku zachodowi, 2022 r.
olej na płótnie, 75 x 120 cm
"Mariusz Stanisław Wasilewski
- Ku zachodowi - obraz olejny 75x120- 2022"

cena wywoławcza:

1000 zł
Mara, 2021 r.
olej na płótnie, 150 x 100 cm

cena wywoławcza:

1500 zł
Pejzaż wiślany XIX, 2021 r.
olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany l. d. róg: 'J.K HUDZIK 2021'
'Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik |
"Pejzaż wiślany" XXXIV 2021'
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

500 zł
Unstoppable, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 120 cm
'leszczyńska 2022'
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1400 zł

cena wywoławcza:

0 zł
Bez tytułu, 2018 r.
technika mieszana na tekturze, 100 x 70 cm
'Damian Drwal 2018'

cena wywoławcza:

1000 zł