4  Aukcja Sztuki NEW ART - 2 czerwca 2022 - czwartek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 26 maja 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 68 obiektów

King Of The Sky, 2022 r.
akryl, spray na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'Świderski'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'King Of The Sky | Paweł Świderski | 2022 r.'
cena sprzedaży: 4800 zł

cena wywoławcza:

3000 zł
Jak muzyka 21, 2022 r.
akryl, tusz, spray, akwarela na płótnie, 90 x 110 cm
sygnowany p. d. róg: 'N. Fundowicz'
'Natalia Fundowicz | Jak muzyka 21 | 2022'
cena sprzedaży: 3800 zł

cena wywoławcza:

1800 zł
Cisza, 2022 r.
akryl na płótnie, 116 x 89 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
'Agnieszka Banasiak T. , 2022 rok "Cisza"'

cena wywoławcza:

2400 zł
Biała porcelana, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Żaneta Chłostowska-Szwaczka |
Biała porcelana | 120x80 cm |
akryl,płótno | 2022 r.'

cena wywoławcza:

1400 zł
Snuje, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Pułapka, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'M. Martin 2022'

cena wywoławcza:

1200 zł
Klakierzy, 2020 r.
olej, akryl na płótnie, 75 x 120 cm
'Klakierzy | olej/akryl - płótno |
75 x 120 cm | 2020 | Musiał'

cena wywoławcza:

3200 zł
Droga, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'Ruman'22'

cena wywoławcza:

1500 zł
Faworyta kruka II, 2022 r.
akryl płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'ASiuda 2022'
'Anita Zofia Siuda 2022'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1400 zł
Tamta Chwila, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Taka jedna ornamentowa, 2022 r.
olej, szlagmetal na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'K. Ruminkiewicz'

cena wywoławcza:

2000 zł
Odlot 4, 2022 r.
olej na płótnie, 70 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'Nogaj'
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Wszystko przed nami, 2022 r.
płótno, alkyd, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:
'Andrzej Wroński 2022 r'

cena wywoławcza:

2400 zł
Wodny świat, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 22’

cena wywoławcza:

1200 zł
ABHZ-0120, 2022 r.
akryl na płycie pilśniowej hdf,
oprawiony 92 x 71 cm
'ABHZ-0120 | 04 2022 | Łukasz Milak-Kalinowski |
akryl'
cena sprzedaży: 3400 zł

cena wywoławcza:

3000 zł
Najjaśniejsza II, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 140 x 100 cm
'Kamila Bednarska | 2022 |mix media |
Najjaśniejsza II'

cena wywoławcza:

1500 zł
Thoughtful, 2022 r.
olej i szlagmetal na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'Hettich-Uryszek 22'

cena wywoławcza:

1500 zł
Still Standing, 2022 r.
akryl,emulsja winylowa na płótnie, 100 x 80 cm
Paweł Świątek | Still Standing | 2022'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Ekspansja 1, 2019 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm

cena wywoławcza:

1500 zł
Dziewczyna z wachlarzem, 2022 r.
olej na płótnie, 94 x 75 cm
sygnowany p. d. róg

cena wywoławcza:

1800 zł