Kwiecizm tulipanowy, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
cena wywoławcza: |
1500 zł
Rowerem przez światło, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A.Ruman '21'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Calm, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1400 zł
Jak muzyka 7, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, akwarela
na surowym lnianym płótnie, 85 x 85 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Natalia FUNDOWICZ | "Jak muzyka 7" |
85x85 | 2021'
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza: |
2400 zł
Madame & Butterflies, 2021 r.
akryl i spray na płótnie, 120 x 150 cm
sygnowany l. d. róg: 'Świderski'
'Madame & Butterflies | Paweł ŚWIDERSKI | 2021 r.'
cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza: |
3000 zł
Spacer po Jerozolimie, 2020 r.
olej na płótnie,145 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'rozmus'20'
'Natalia Rozmus-Esparza |
"Spacer po Jerozolimie" | 2020'
cena wywoławcza: |
2400 zł
Zapiski z podróży - Sekret ulic, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Desperak'
cena sprzedaży: 2800 zł
cena wywoławcza: |
2800 zł
Eliksir Miłości z cyklu "O,Alicjo", 2021 r.
szlagmetal, akryl na płótnie, średnica 70 cm (tondo)
sygnowany : 'Magdalena Rytel-Skorek 2021 r.'
cena sprzedaży: 4000 zł
cena wywoławcza: |
2800 zł
Luna, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
'ZbBlekiewicz '21 | "Luna" '
cena sprzedaży: 3200 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Bez tytułu, z cyklu Znowu to samo.
Górale. Zielona kropka, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
'Wojciech Kubiak | Bez tytułu, z cyklu Znowu to samo.
Górale. Zielona kropka, | olej na płótnie, 80x80 cm 2020 r.
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Portret nr 5, 2021 r.
olej na płótnie, 30 x 40cm
sygnowany p. d.róg: 'J. Wasilweski'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Daisy Baby, z cyklu Roksi.pl, 2021 r.
technika własna na papierze, 100 x 70 cm
oprawiony 102,5 x 72,5 cm
sygnowany l. d. róg: 'Daisy Baby 300 |
2021 | Waldemar Malak'
cena wywoławcza: |
900 zł
Tenderness , 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Michalina Czurakowska'
'Michalina Czurakowska | 18.06.2021 |
"Tenderness" '
cena wywoławcza: |
1300 zł
Dewis Arall, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
'Dewis Arall | 2021 | Jacek Sikora'
cena sprzedaży: 3200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Zamyślenie, czyli Maria Magdalena po spotkaniu z Jezusem, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'T.Kuran'
'T.KURAN 2021 | "Zamyślenie, czyli Maria Magdalena
po spotkaniu z Jezusem" | Ewangelia wg. Św. Jana
Rozdz. 20, 11-18'
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Czerwony Jamnik, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
'Justyna Wanat-Tenerowicz 2021'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Czerwone dominuje, 2021 r.
akryl na płótnie, 54 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: 'B.Czerwińska'
'Barbara Czerwińska | akryl | 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1300 zł
Kartka z wakacji 3, 2021 r.
technika mieszana (tusz, akwarela, akryl, szlagmetal)
papier akwarelowy, 30 x 40 cm
w oprawie: 40 x 50 cm
sygnowany p.d. róg: 'A.Kappa'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Rubinowa struktura, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal 2021'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat '90
fotomontaż komputerowy, 60 x 79,5 cm
niesygnowany, oprawiony (70 x 100 cm)
cena wywoławcza: |
900 zł