3 Aukcja Sztuki MAŁY FORMAT - 3 marca 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 24 lutego 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 86 obiektów

Jak muzyka 3, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, spray,
akwarela na surowym lnianym płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Natalia FUNDOWICZ | "Jak muzyka 3" |
60 x 80 cm | 2021 r.'
cena sprzedaży: 2200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Bez tytułu, z cyklu INSTYTUCJE, 2018 r.
olej na płótnie, 50 x 70 cm
'Wojciech Kubiak, Bez tytułu, z cyklu INSTYTUCJE |
50 x 70, olej na płótnie, 2018'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Bez tytułu 2, z cyklu INSTYTUCJE, 2018 r.
olej na płótnie, 60 x 90 cm
60 x 90, olej na płótnie, 2018'

cena wywoławcza:

1200 zł
0 zł
Female act, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: 'Michalina Czurakowska'
'Michalina Czurakowska |
"Female act", 06.07.2021'

cena wywoławcza:

1000 zł
Rozmyślania IV, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Rozmyślania III, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Justyna Wanat-Tenerowicz 2021 r.'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Duch lasu, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 60 cm
' "Duch Lasu" | Paweł Zakrzewski 2021'

cena wywoławcza:

1000 zł
Chwila w porcie, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'

cena wywoławcza:

1000 zł
Na celowniku, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Majestat, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Podźwięk, 2021 r.
akry/szlagmetal na płótnie, 70 x 50 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Morze, plaża i życie tworzące życie z cyklu Domina Femina, 2018 r.
olej na płótnie, 50 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘FINCEK ‘18’
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Ptak wodny, 2017 r.
olej na płótnie, 30 x 30 cm
‘Zimowit Fincek | „Ptak wodny” | 2017’

cena wywoławcza:

1000 zł
Jesienne zarośla, 2017 r.
olej na płótnie, 30 x 30 cm
‘Ziemowit Fincek | „Jesienne zarośla” | 2017’

cena wywoławcza:

800 zł
Bez tytułu, 2020 r.
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Gr. Pleszyński 2020’
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Pejzaż wiślany XXXIII, 2021 r.
olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany l. d. róg: 'J.K HUDZIK 2021'
'Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik |
"Pejzaż wiślany" XIX 2021'

cena wywoławcza:

700 zł
Pejzaż wiślany XIX, 2021 r.
olej na płótnie, 30 x 30 cm
'Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik |
"Pejzaż wiślany" XXXIV 2021'

cena wywoławcza:

700 zł
Pejzaż wiślany XXXIV, 2021 r.
olej na płótnie, 46 x 60 cm
'Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik |
"Pejzaż wiślany" XXXIV 2021'

cena wywoławcza:

700 zł
Czerwone dominuje, 2021 r.
akryl na płótnie, 54 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: 'B.Czerwińska'
'Barbara Czerwińska | akryl | 2021 r.'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1300 zł