1 Aukcja Sztuki PREMIUM SELECTION - 15 września 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 22 sierpnia 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 60 obiektów

Plakat z wystawy na Zamku w Reszlu pt. "Starowieyski Plakaty" 2003 r.
97,5 x 67,5 cm, oprawiony w srebrną ramę, 101 x 71 cm
sygnowany z przodu na dole, srebrnym pisakiem
'Starowieyski'
proweniencja: dar bezpośrednio od artysty.

cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Pora deszczowa, 2021 r.
akryl na płótnie, dyptyk, 80 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: ‘S. Michalska’
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Portret semantyczny z motylkiem, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, oprawiony 85,5 x 125,5 cm
sygnowany p. d. róg: 'J.Tyczyński 2022'
cena sprzedaży: 10000 zł

cena wywoławcza:

10000 zł
Bez tytułu, 2022 r.
akryl na płycie pilśniowej hdf, 74 x 73 cm
oprawiony, 78 x 77 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'ABFA_0135 | 2022 | Łukasz Milak-Kalinowski'

cena wywoławcza:

4000 zł
Słoneczny palec przypadku wrzucił nas w ten sam samolot do Aten, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'Mdałek 2022'
sygnowany i opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 2400 zł

cena wywoławcza:

2400 zł
Powidoki, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm, oprawiony 118 x 97 cm
'E. Zawada | "Powidoki" | akryl, 2021'
cena sprzedaży: 6000 zł

cena wywoławcza:

5000 zł
Różowy poranek, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg:
'Beata Murawska'
'Beata Murawska'

cena sprzedaży: 4200 zł

cena wywoławcza:

2600 zł
Podążaj za sobą, 2022 r.
akryl na płótnie, 116 x 81 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
'Podążaj za sobą | Agnieszka Banasiak T. |
2022 rok'
cena sprzedaży: 4200 zł

cena wywoławcza:

3000 zł
Wielkie Kłopoty, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'rembieliński'

cena wywoławcza:

4000 zł
Gold Digger, 2022 r.
akryl, spray na płótnie, 120 x 150 cm
sygnowany p. d. róg: 'Świderski'
'Gold Digger, 2022 r., Paweł Świderski'

cena wywoławcza:

5000 zł
Sekret, 2018 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
'Marta Julia Piórko 'Sekret " |
olej na płótnie | 80x100cm | 2018'

cena wywoławcza:

6000 zł
Kobieta prawdziwa i jej fantastyczne zwierzęta, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'ZCHS21

cena wywoławcza:

1600 zł
Jak muzyka 22, 2022 r.
akryl, tusz, spray, akwarela na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'N. Fundowicz'
'Natalia Fundowicz | "Jak muzyka 22" | 2022'

cena wywoławcza:

3400 zł
Ultrafiolet, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'Adamczak 2021'
cena sprzedaży: 2400 zł

cena wywoławcza:

1400 zł
Para, 2022 r.
olej, akryl na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie:
Andrzej Domżalski | "Para" |
Rok 2022 | monogram'

cena wywoławcza:

1500 zł
Supplement, 2022 r.
techn. mieszana; płótno naklejone na płytę,
130 x 90 cm, werniks błyszczący
sygnowany l. d. róg: "Adam Nowacki'22 |
Supplement | 1227/04/22'
cena sprzedaży: 2200 zł

cena wywoławcza:

2200 zł
Iddhi, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany na lewej krawędzi:
'Jacek Sikora'
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
HEOL.11654, 2020 r.
olej na płótnie, 70 x 90 cm

cena wywoławcza:

3400 zł
Mizantrop, 2022 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'
cena sprzedaży: 3000 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
Pływaczki, z cyklu 'Siostry', 2022 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: 'Brzezińska'
'Pływaczki z cyklu Siostry |
Agnieszka Brzezińska |
2022'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł