Logo NEXT Aukcje

NEWSLETTER

III Aukcja Sztuki Nowoczesnej - Art Invest - 24 marca 2017 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 13 marca - zapraszamy

24 marca 2017 piątek godz. 19:00

Galeria Sztuki NEXT

ul. Poznańska 31

85-129 BYDGOSZCZ

pdf logo

Katalog aukcyjny [.pdf]

KATALOG - 84 obiektów

W słońcu, 2015,
olej, akryl na płótnie, 100x71cm
sygn. na licu

cena wywoławcza:
1500 zł
Rozbieranie do snu, 2011,
olej na płótnie, 100x100cm
sygn. p. d.

cena wywoławcza:
1500 zł
Energia żółcieni, 2017,
olej na płótnie, dyptyk 2x60x50cm
sygn. i opisany na odwrocie

cena wywoławcza:
1500 zł
Bez wskazówek, 2017,
płótno, akryl - technika własna, 120x80cm
sygn. p. d.

cena wywoławcza:
1500 zł
Pęknięcie, 2017,
technika mieszana na płótnie, 120x150cm

cena wywoławcza:
1500 zł
Industrialny, 2015,
akryl, spray na płótnie, 80x80cm

cena wywoławcza:
1500 zł
O nim IX, 2016,
olej, akryl na płótnie, 55x55cm
sygn. na licu

cena wywoławcza:
1500 zł
Zapałki, 2017,
akryl na płótnie, 100x140cm
opisany na odwrocie

cena wywoławcza:
1500 zł
Whispers of stone, 2016,
technika mieszana na płótnie, 100x100cm
sygn. p. d.

cena wywoławcza:
1500 zł
Pod nasypem, 2016,
akryl na płótnie, 150x80cm
sygn. na licu

cena wywoławcza:
1500 zł
Vanitas city, 2016,
akryl, spray na płótnie, 100x80cm
opisany na odwrocie

cena wywoławcza:
1500 zł
Metalica, 2012,
akryl, szablon na płycie, 120x100cm
sygn. p. d.

cena wywoławcza:
1500 zł
Team, 2015,
olej, płatki srebra na płótnie, 90x120cm
sygn. p. d.

cena wywoławcza:
1500 zł
To tylko chwila, 2015,
olej na płótnie, 70x90cm
opisany na odwrocie

cena wywoławcza:
1500 zł
Łódka, z cyklu wielki błękit, 2017,
akryl na płótnie, 100x100cm
sygn. na odwrocie

cena wywoławcza:
1500 zł
…idzie burza, może poszłybyśmy do mnie?, 2016,
olej na płótnie, 80x80cm

cena wywoławcza:
1500 zł
Bez tytułu, 2017,
akryl na płótnie, 50x50cm
opisany na odwrocie

cena wywoławcza:
1500 zł
Dzikie wino - szkic II, 2016,
olej na płótnie, 115x150cm
sygn. p. d., opisany na odwrocie

cena wywoławcza:
1500 zł
Bez tytułu, 2015,
akryl na płótnie, 55x46cm
sygn. p. d., opisany

cena wywoławcza:
1500 zł
Ona i samoloty z papieru, 2016,
akryl na płótnie, 120x160cm

cena wywoławcza:
1500 zł